Ürün Arama:

Üretimden lüks kalite toptan fiyatına özel üretim koltuk takımı, köşe takımı, chester koltuk klasik modern tarzlar

Üye Ol veya Giriş Yap

Lüksevi

Modoko'da koltuk imalatı yapmaktayız. Yüksek kaliteli modern, country, avangard, chester ağırlıklı çalışıyoruz. Klasik tarzlarda da çalışmaktayız. Kapitoneli işçiliklere kadar her türlü işçilikleri orijinal uyguluyoruz. Chester tarzı kapitone ağırlıklı modeller baklava dilimli koltuklar olarak ta halk arasında bilinmektedir.
Genellikle toptan üretim yaptığımız için pek çok modellerimizin bir kısmını internet ortamına koymaya biliriz. Sitemizde görmüş olduğunuz tüm modeller istediğiniz renklerde, ölçülerde üretilmektedir.
Kısaca ürünlerimizin kalitesinden bahsedecek olursak;
Kullandığımız iskelet aksamları kayın, gürgen ağacı olup ömürlüktür. En az 15 yıl firma garantisi veriyoruz. İç döşemelik malzemelerde genellikle gri sünger kullanmaktayız. Minderlerde istediğiniz sertliklerde sünger kullanılmakta, orta kaliteden en yüksek kalite süngerlere kadar seçebilirsiniz.
Yaptırmayı düşündüğünüz koltuklarınız için eğer beğendiğiniz modeller uygunsa yataklı, sandıklı yapılır. Aslında tüm modeller için yatak, sandık seçenekleri uygulanabilir fakat pek çok modelde görüntü oldukça değişir. Biz size istediğiniz özelliklere göre yaptırmayı düşündüğünüz koltuklarda tüm ayrıntıları belirtiyoruz.
Ekibimiz, uzun yıllar, çıraklıktan itibaren bu sektörün gayet temiz işçiliği yapan tecrübeli ustalarından oluşuyor. Zaten patronda, işçide biziz. Ürünlerimizi yakından gördüğünüzde kalitemizi görebilirsiniz.

20.06.2024

MesajYaz